Team Fatimaschool

DirecteurNicole van Dijk
Adjunct-directeur Wilma Wiegerink
Ondersteuning directieGert Jan Blonk
Interne begeleidingEline Burghouwt, Janniek van den Berg, Marleen ten Brug en Patricia van Diggelen

Bouwcoördinatorenonderbouw: Patricia van Diggelen en Marleen ten Brug, middenbouw: Xandra Baert, bovenbouw: Marije van Eijk
ICT Vera Vaissier en Gert Jan Blonk
MIND-groep onderbouw: Elise Gaillard (wo), Petra Remeeus (vrij), middenbouw en bovenbouw: Denise te Riele
Lichamelijke opvoedingDennis Kuiper en Matthijs de Koning
MuziekMaartje van Aalst (ma-wo)
Ondersteuning leerlingen met eigen leerlijn groepen groepen 5 t/m 8Esther Zwinkels
Ondersteuning groepen 1 t/m 3Anita van Eijk,Nelleke Mulder en
Els Demand
Kindercoach Patricia Buddingh
Maatschappelijk werkCamille van den Boer (wo en do)
Administratie Kim van der Horst, Shirley Dijkshoorn en Yvonne Heeneman
Conciërges Fred Scheffers, Marcel Scholtens, Soufiane Bennouh, Michelle Vink en Ruud van Veen

 

Vuurpijlstraat 27 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Peuterspeelzaal Tonny Overweg / Linda Nederlof Tonny Overweg / Linda Nederlof Tonny Overweg / Linda Nederlof Tonny Overweg / Linda Nederlof Tonny Overweg / Linda Nederlof
Koala's Murielle Voorhout Carolijne Pennings Carolijne Pennings Carolijne Pennings Carolijne Pennings
Leeuwen Els Demand Els Demand Els Demand Vera Vaissier Vera Vaissier
Zebra's Christine van de Ruit Christine van de Ruit Marjolein van Oers Marjolein van Oers Marjolein van Oers
Pinguïns Esther van Esch Esther van Esch Els Kolenbrander Els Kolenbrander Els Kolenbrander
Olifanten Judith Akkermans Judith Akkermans Judith Akkermans Elise Gaillard Elise Gaillard
Flamingo’s Romy van der Burg Romy van der Burg Cora Veersma Romy van der Burg Romy van der Burg
Papegaaien Suzanna Moerkerk Suzanna Moerkerk Suzanna Moerkerk Cora Veersma Cora Veersma
Larikslaan 192 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groep 4A Mirelle Pellikaan Mirelle Pellikaan / Maartje van Aalst Marieke Swinkels Marieke Swinkels Marieke Swinkels
Groep 4B Denise de Jel Denise de Jel Denise de Jel Denise de Jel Denise de Jel
Groep 4C Iris Vellekoop Iris Vellekoop Iris Vellekoop Iris Vellekoop Iris Vellekoop
Groep 5A Ilone Slump Ilone Slump Ilone Slump Ilone Slump Ilone Slump
Groep 5B Kirsten Beil Julia van Klaveren Julia van Klaveren Julia van Klaveren Julia van Klaveren
Groep 5C Tine Noordzij Tine Noordzij Esther van Esch Tine Noordzij Tine Noordzij
Groep 5D Suzanne Reinders Suzanne Reinders Lisette van Bethlehem / Suzanne Reinders Lisette van Bethlehem Lisette van Bethlehem
Larikslaan 190 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Giraffen Patricia van Diggelen Patricia van Diggelen Carla Valk Carla Valk Carla Valk
Groep 3A Veronique Brakkee Veronique Brakkee Xandra Baert Xandra Baert Xandra Baert
Groep 3B Angela van Es Angela van Es Angela van Es Angela van Es Angela van Es
Groep 3C Leonie Bleekrode Leonie Bleekrode Petra Remeeus Petra Remeeus Leonie Bleekrode
Groep 3D Michelle Leijendekkers Michelle Leijendekkers Madelijn van der Vlis Madelijn van der Vlis Madelijn van der Vlis
Groep 4D
Groep 6A Susan Padilla-Jansen Susan Padilla-Jansen Susan Padilla-Jansen Quinty Stok Quinty Stok
Groep 6B Audrey Hemler-Rijssenbeek Audrey Hemler-Rijssenbeek Patricia Buddingh’ / Audrey Hemler-Rijssenbeek Patricia Buddingh’ Patricia Buddingh’
Groep 6C Astrid Gussekloo Astrid Gussekloo Ruth Berhane Astrid Gussekloo Astrid Gussekloo
Groep 6D Demi van Vliet Eric van Putten Demi van Vliet Demi van Vliet Demi van Vliet
Groep 7A Brigitte Mulder Brigitte Mulder Brigitte Mulder Marije van Eijk Marije van Eijk
Groep 7B Paul Oranje Paul Oranje Paul Oranje Paul Oranje Paul Oranje
Groep 7C Ruth Berhane Ruth Berhane Britt van den Blink Britt van den Blink Britt van den Blink
Groep 8A Lusie Radstake Lusie Radstake Lusie Radstake Lusie Radstake Lusie Radstake
Groep 8B Judy Admiraal Judy Admiraal Judy Admiraal Eric van Putten Eric van Putten
Groep 8C Eric van Putten Ruben Domenie Eric van Putten Ruben Domenie Ruben Domenie